Jedinečné divadlo Veselé skoky končí
vydáno 27.03.2017 v 09:11
Jedinečné divadlo Veselé skoky končí
Posledních několik let se na mladoboleslavském jevišti objevuje mezi hostujicími soubory i originální pohybové divadlo Veselé skoky, jehož domovskou scénu je pražské Divadlo v Celetné.
Ondřej Neff o tomto seskupení napsal: "Divadlo Veselé skoky je zvláštní parta. Jsou to nádherní zapálení nadšenci do pohybového tyátru. Je to pantomima, co dělají? Jistě, to taky, ale mimové to nejsou. Balet? Jistě, to taky, ale baleťáci to nejsou. Herci? Ano, herci to jsou. Zpívají. Baví se a baví to i diváky."
I boleslavské publikum se skvěle bavilo při úžasné parafrázi na motivy známého muzikálu "Chabrus Line" nebo při grotesce inspirované Tolstého Annou Kareninou "Ve stanici nelze". Po čtrnácti letech působení na domácích i zahraničních scénách se Veselé skoky s diváky loučí. A bude to právě na jevišti Městského divadla Mladá Boleslav v taneční grotesce "Na hlavu!", se kterou získali 1. cenu a speciální cenu poroty na mezinárodním festivalu Teatarfest v Sarajevu. Toto jedinečné pohybové divadlo, které propojuje taneční i herecké techniky: jazz, swing, step, folklór, balet, němou grotesku a pantomimu, se po představení, které se koná ve středu 12. dubna 2017 v 18.00 hodin na Velké scéně MDMB, stane minulostí.
Nepropásněte poslední šanci na jedinečný zážitek a buďte s námi u toho!

stránka 159 / 311