Od 15. června zahajujeme předprodej vstupenek na zářijový festival NADOSAH
vydáno 14.06.2017 v 08:59
Od 15. června zahajujeme předprodej vstupenek na zářijový festival NADOSAH
Vážení a milí divadelní přátelé,
dovolujeme si Vás upozornit, že ve dnech 15. - 17. září se uskuteční první ročník Festivalu NADOSAH, který přiblíží boleslavským divákům i méně obvyklé divadelní formy. Festival, jehož partnerkou je herečka Vanda Hybnerová, je vzpomínkou na osobnost BORISE HYBNERA.
Vedle představení, která proběhnou zdarma přímo v ulicích města, se uskuteční i níže uvedená představení, na která si můžete zakoupit vstupenky již od 15. června 2017 v divadelním předprodeji, případně provést rezervaci přes webové stránky www.mdmb.cz nebo na telefonu: 326 323 269 či mailem na adrese: divadlo.predprodej@seznam.cz.

pátek 15. září 2017 v 19.30 hodin - Malá scéna MDMB
PŘÍLIŠ MALÝ KRUH - Adéla Novotná
Kluk, který spolu s vámi sleduje dění kolem, pokládá otázky a vlastně ani nečeká odpovědi. Netradiční divadlo, kde se lidé nedělí na herce a diváky. V Příliš malém kruhu jsou všichni pouze lidmi hrající hru s názvem Život.
V režii Petra Mikesky hraje LIBOR STACH.
(představení hrajeme na malé scéně při stolovém uspořádání pro omezený počet 36 diváků) jednotné vstupné 150 Kč.

pátek 15. září 2017 ve 20.30 - Velká scéna MDMB
PLOVÁRNA - Bratři v tricku
Představení je volně inspirováno novelou Rozmarné léto Vladislava Vančury. Peotiku tohoto autora převádí s lehkostí a jemnou groteskou do pohybové humoresky, v níž využívá cirkusových disciplín - žonglování, provazochodectví a párové akrobacie. Záhady. Humor. Srdcervoucí podívaná.
jednotné vstupné 250 Kč

sobota 16. září 2017 v 19.00 hodin - kostel svatého Bonaventury
ANGEL-Y - V. Hybnerová & L. Kašiarová
Nikdo není opuštěnější než andělé, strážci u nebeské brány. Trpělivě čekají, ale nikdo nepřichází. Ticho. Čas plyne. Jsou zbyteční. Musí se nějak zabavit. Přijďte se podívat na směs klišé různého druhu, na dvě cynické ženy, které se nebojí být patetické a sentimentální. Na dvě těla pod tíhou křídel, která by je měla povznést, ale neví se kam.
Hrají: Vanda HYBNEROVÁ a Lucie KAŠIAROVÁ
jednotné vstupné 250 Kč
 
sobota 16. září 2017 ve 21.00 hodin - Velká scéna MDMB
ANIBY NEŘEKLA
Hudebně divadelní kapela o dvou a více členech. ANNA POLÍVKOVÁ tentokrát pod pseudonymem Anna Poli stále překvapená svým novým zájmem - zpěvem a JAKUB XAVIER BARO alis Iby Pop Vám představí svoje originální písně. 
jednotné vstupné 250 Kč

Při zakoupení vstupenek alespoň na tři představení Vám poskytneme zvýhodněnou cenu vstupenek ve výši 200 a 130 Kč.


stránka 166 / 311