Festival NADOSAH 2019 - open air představení
vydáno 03.09.2019 v 12:27
Festival NADOSAH 2019 - open air představení
Vážení a milí diváci,
vedle hlavního programu v budově divadla se v rámci III. ročníku FESTIVALU NADOSAH, konají i venkovní akce v ulicích Mladé Boleslavi.
Zde je jejich přehled:
Sobota 14. září 2019
11:00 - VÝLET NA ŘÍP (Loutky bez hranic)
Alois Jirásek to při psaní svých slavných Starých pověstí českých neměl vůbec snadné, a víte, kdo mu nakonec pomohl? Akční loutková jízda ranými českými dějinami.
(Parkovací dům - Staroměstské náměstí)

11:30 a 12:30 - BUBENICKÝ WORKSHOP s kapelou Barrel
Staňte se na chvíli členem bubenické kapely! Díky členům kapely Barrel si můžete vyzkoušet, kolik v sobě máte citu pro rytmus nebo se jen zaposlouchat do tónů a nechat se vést hudbou. Workshop začíná vždy po pohádce na Staroměstském náměstí.

12:00 - ZLOBIVÁ KŮZLÁTKA (Divadlo Zvoneček)
Tři sourozenci, kůzlečí nezbedové, nechtějí poslouchat maminku. Starší Lear myslí jen na fotbal a Ofélie chce zase s kamarádkou ven, jen maličký Puk by poslechl a nikomu dveře neotvíral... ono totiž poslouchat se někdy vyplácí.
(Parkovací dům - Staroměstské náměstí)

13:00 - TŘI MEDVĚDI A DRZÁ MÁŠA (Loutky bez hranic)
Medvědi šli na med, takže chaloupka je prázdná, Mášenka se v lese nudí, a tak vleze dovnitř oknem, jak to bude dál?
(Parkovací dům - Staroměstské náměstí)

14:00 - BRICK CIRK - CIHLOREVUE (Cirkus Sacra)
Prastaré clownerie, ale i ty nejnovější v rytmu Cihlorevue pro děti každého věku. Jeden clown a hromada cihel. Moderní i klasické clownské pasáže naplněné humorem, nebezpečím a radostí.
(Staroměstské náměstí)

15:00 - ZERO (Teatro Novogo fronta)
(Ne)oficiální klaunská historie lidských omylů. Nic, nic a zrazu - uprostřed ničeho se objeví něco. S menším či větším přičiněním vlastním i cizím to neustále roste a roste. Jenomže kam? Je to vlastně smutné, ale klaun se směje. Nová pouliční inscenace Iriny Andreevy je humorným zobrazením lidských slabostí v průběhu času.
(Staroměstské náměstí)

21:00 - SHAMANIAC (Blackout paradox)
Blackout pradox Vás zve za hranice lidského světa, tak jak ho znáte. Skrze tanec, snění, vášeň i boj se vydává duše šamana za sebepoznáváním a zažívá osobní zkušenost mimo tuto realitu. Tanečně akrobatická fireshow volně inspirovaná šamanismem a mystikou. Originální výpravné kostýmy, masky a netradiční ohňové rekvizity v kombinaci s propracovanými choreografiemi Vám přinesou jedinečný vizuální zážitek.
(Park na Výstavišti)
Na všechna venkovní představení je vstup zdarma.

stránka 236 / 311