Fotosoutěž Noci divadel 2014
vydáno 13.11.2014 v 08:11
Fotosoutěž Noci divadel 2014
Institut umění – Divadelní ústav vyhlašuje fotografickou soutěž, které se může zúčastnit, kdo navštíví některou z pořádaných aktivit. V příštím roce pak z nejlepších 20 až 30 snímků vznikne výstava, která bude putovat po českých divadlech a kulturních institucích.

Účastník soutěže může zaslat celkem maximálně 3 fotografie buď do jedné, nebo do více z vyhlášených kategorií. Fotografie je třeba zaslat mezi 15. a 21. listopadem 2014 na emailovou adresu noc@divadlo.cz. Na stejnou adresu můžete směřovat i případné dotazy. Odborná porota vybere výherce do 15. prosince 2014.

Podmínkou účasti v soutěži je zaslání fotografie v co nejlepším rozlišení a uvedení následující údajů: jméno autora fotografie, kontakt (telefon a email) na autora, město a divadlo, kde byla pořízena, a kategorie, do níž patří. Vítězové získají balíček publikací Institutu umění – Divadelního ústavu a vstupenky na Pražské Quadriennale 2015.

Kategorie:
Moje Noc divadel s českou hudbou
Letošní ročník Noci divadel je věnován mimo jiné Roku české hudby, který probíhá po celý rok 2014. Zachyťte nejzajímavější okamžik Noci divadel spojený právě s hudbou!

Noc divadel napříč generacemi
Noc divadel je příležitostí nejen k novým zážitkům a setkáním, ale i ke společným rodinným aktivitám. Zdokumentujte svou rodinu při návštěvě programu Noci divadel!

Můj největší objev z Noci divadel
Noc divadel nabízí ve svém letošním programu řadu bojových her, prohlídek a exkurzí nejen do divadelního zákulisí. Vyfoťte svůj největší objev či to, co byste v divadle nečekali!

Můj největší zážitek z interaktivních programů Noci divadel
Noc divadel nabízí řadu workshopů a jiných interaktivních programů. Podělte se s námi o své zážitky z některé z těchto aktivit prostřednictvím fotografie.

Moje Noc divadel - kostým a scénografie
Noc divadel 2014 nabízí bohaté vizuální zážitky díky nejrůznějším kostýmním, scénografickým a výtvarným prezentacím. Zaznamenejte, co vás během Noci divadel zaujalo v oblasti kostýmů, scénografie, masek, líčení apod.
stránka 47 / 311