Veronika Bajerová
něco málo o mně...
Narodila se 5. února 1978 v krkonošském městě Vrchlabí.
V roce 1999 ukončila studium na VOŠH obor herectví a moderování v Praze.
Poté přijala nabídku angažmá v Divadle Antonína Dvořáka v Příbrami, kde působila pět let (hrála například v inscenacích: Jeptišky, Škola základ života, Radúz a Mahulena, Bez roucha, Dvojhlavý orel, Květ kaktusu, Filosofská historie aj.)
Již při studiu hostovala v Národním divadle (Sen noci svatojánské, Pašije aneb Teatrum Passionale) ve Stavovském divadle (Faus) a v Hudebním divadle Karlín (My Fair Lady, Netopýr).
Dále hrála v Divadelní společnosti Josefa Dvořáka (Strakonický dudák, S Pydlou v zádech) a v Divadle v Dlouhé (Soudné sestry, Maškaráda, Lékař své cti, Lhář).
Od roku 2001 se věnuje dabingu, namlouvání reklamních spotů, načítání knížek a od roku 2014 načítání audiovizuální podoby časopisu Respekt.
Veroniku můžete zná také z TV, z epizodních rolí v několika seriálech: Ordinace v Růžové zahradě, VIP vraždy, Polda, Modrý kód, Kriminálka Anděl, Tátové na tahu a z celovečerního filmu Ondřeje Trojana Toman.
Aktivně se také věnuje dětskému publiku, a to v divadle ANFAS, které můžete znát i z mladoboleslavského divadla (Křemílek a Vochomůrka, Bob a Bobek na cestách, Rákosníček a hvězdy, Alena a její říše divů).
Svůj volný čas ráda tráví se svojí rodinou, synem a partnerem.
Miluje cestování, hudbu, zpěv a tanec.
Je permanentním začátečníkem samoukem španělštiny, má ráda dobré jídlo a prosecco. :-)