Kompletní program 1. ročníku festivalu netradičních divadelních forem NADOSAH

07.09.2017

Kompletní program 1. ročníku festivalu netradičních divadelních forem NADOSAH

Vážení a milí divadelní přátelé,
srdečně Vás zveme na první ročník festivalu netradičních divadelních forem NADOSAH, který se koná ve dnech 15. – 17. září 2017 nejen v budově Městského divadla, ale i v ulicích města Mladá Boleslav.
Vedle hlavního programu, který najdete v JPG v repertoáru ve fotogalerii,  můžete navštívit akce doprovodného programu:
V sobotu 16. a v neděli 17. září se od 11.00 do 14.00 hodin uskuteční na malé scéně MDMB workshop „TĚLESNÁ SOCHA“, který povedou naši zahraniční hosté z divadla Entheos teatro. Pod jejich taktovkou nahlédnete do tajů pantomimy a seznámí Vás s technikou „tělesné sochy“ podle Étienna Decrouxe. Tento workshop je jako jediný zpoplatněn symbolickou částkou 100 Kč. Kapacita tohoto workshopu je omezená na počet 20. Přihlásit se na něj můžete na adrese: denisa.kabrtova@mdmb.cz.
Od pátku 15. do neděle 17. září můžete navštívit Pojízdný fotoateliér Vandy Hybnerové Le Petit Cheval na Staroměstském náměstí.
Pojízdný divadelní fotoateliér je místem setkávání… octněte se ve světě zašlých zrcadel, kostýmů a sametu, cylindrů, rukaviček a krajkových slunečníků… a odneste si domů vlastní podobiznu.
Po oba víkendové dny festivalu probíhají od 11.00 do 17.00 hodin workshopy:
Výroba loutek – parkovací dům
Výroba andělů – Na Karmeli 1457
Hovory s kunsthistoričkou pantomimy L. Petiškovou (nejen o Borisu Hybnerovi) – kavárna … škoda nezajít
Výstava fotografií Borise Hybnera – kavárna … škoda nezajít
Promítání tvorby Borise Hybnera – vzdělávácí centrum Na Karmeli
Během festivalu NADOSAH můžete narazit na umění na každém rohu. Malé pouliční klauniády, které nejsou uvedeny v programu, budou třeba právě před Vaším domem.
Rozhlížejte se kolem sebe a zažijte divadlo JINAK!!!