Program

Květen 2024

  • 27Květen

    Po15:00

    Ferdinand Raimund

    Dětské divadelní studioMalá scénaNečíslované sezení

    Představení dětského divadelního studia na malé scéně.

  • 27Květen

    Po17:00

    Ferdinand Raimund

    Dětské divadelní studioMalá scénaNečíslované sezení

    Představení dětského divadelního studia na malé scéně.

  • 27Květen

    Po19:00

    Robin Hawdon

    klasický titulKomedie
  • 29Květen

    St19:00

    Nikolaj Vasiljevič Gogol

    Abonentní skupina Bklasický titulKomedievhodné k maturitě
  • 30Květen

    Čt19:00

    Matthieu Delaporte - Alexandre de La Patellière

    Abonentní skupina SKomediePOSLEDNÍ REPRÍZA V SEZÓNĚVSTUPENKY JIŽ V PRODEJI
  • 31Květen

    19:00

    Allan Peas - Barbara Peas - Miroslav Hanuš

    Abonentní skupina Phudební komedie

    Uvádí divadlo Na Fidlovačce Praha.

    Vyprodáno

Červen 2024

  • 01Červen

    So17:00

    Jaromír Kincl - Denisa Kábrtová

    Abonentní skupina RD5klasický titulpohádka pro děti

    Uvádí divadlo Anfas Praha.

  • 03Červen

    Po16:00

    Ferdinand Raimund

    Dětské divadelní studioMalá scénaNečíslované sezeníVSTUPENKY JIŽ V PRODEJI

    Představení dětského divadelního studia na malé scéně.

  • 03Červen

    Po18:00

    Janek Lesák

    Abonentní skupina M5klasický titulpředstavení pro mládež

    Uvádí divadlo AHA Praha.

  • 04Červen

    Út19:00

    Gilles Dyrek

    Abonentní skupina Hklasický titulKomedie

    Uvádí agentura Pantheon Production Praha.

  • 06Červen

    Čt19:00

    Karel Jaromír Erben

    Abonentní skupina C/Iklasický titulMalá scénaNečíslované sezenívhodné k maturitě

    Představení uvádíme na malé scéně pro abonentní skupinu C/I

    Vyprodáno

  • 06Červen

    Čt19:00

    Nikolaj Vasiljevič Gogol

    Abonentní skupina F (2023)klasický titulKomedievhodné k maturitě
  • 07Červen

    19:00

    Karel Jaromír Erben

    klasický titulMalá scénaNečíslované sezenívhodné k maturitě

    Vyprodáno

  • 07Červen

    19:00

    Nikolaj Vasiljevič Gogol

    Abonentní skupina Jklasický titulKomedievhodné k maturitě
  • 08Červen

    So19:00

    Paul Pörtner

    Abonentní skupina Gdetektivní komedieklasický titul
  • 10Červen

    Po18:00

    Václav Čtvrtek - Petr Slunečko

    Abonentní skupina RD2klasický titulpohádka pro děti

    Uvádí divadlo Anfas Praha.

  • 10Červen

    Po19:00

    17. swingový večer s Jakubem Šafrem a Swing Session Quartetem

    KONCERTMalá scénaNečíslované sezeníVSTUPENKY JIŽ V PRODEJI

    Další z neopakovatelných swingových večerů. Sedadla na malé scéně nejsou číslována, diváci si sedají libovolně dle vstupu do hlediště.

  • 11Červen

    Út18:00

    Jaromír Kincl - Denisa Kábrtová

    Abonentní skupina RD1klasický titulpohádka pro děti

    Uvádí divadlo Anfas Praha.

  • 14Červen

    19:00

    Drákula

    Premiéra

    Bram Stoker - Petra Halbichová

    Abonentní skupina Pklasický titul

    Slavnostní premiéra

  • 17Červen

    Po19:00

    Bram Stoker - Petra Halbichová

    Abonentní skupina DOklasický titul
  • 18Červen

    Út10:00

    Bram Stoker - Petra Halbichová

    klasický titul

    Pro školy

  • 18Červen

    Út19:00

    Bram Stoker - Petra Halbichová

    Abonentní skupina E1klasický titul
  • 18Červen

    Út19:00

    Boleslavský klub přátel divadlaMalá scénaNečíslované sezení
  • 19Červen

    St19:00

    Bram Stoker - Petra Halbichová

    Abonentní skupina Bklasický titul
  • 20Červen

    Čt18:00

    Nikolaj Vasiljevič Gogol

    Abonentní skupina Dklasický titulKomedievhodné k maturitě
  • 21Červen

    20:30

    Robin Hawdon

    KomedieNádvoří státního zámku SychrovNečíslované sezeníVSTUPENKY JIŽ V PRODEJI

    Představení uvádíme na nádvoří státního zámku Sychrov

  • 22Červen

    So20:30

    Robin Hawdon

    KomedieNádvoří státního zámku SychrovNečíslované sezeníVSTUPENKY JIŽ V PRODEJI

    Představení uvádíme na nádvoří státního zámku Sychrov.

  • 25Červen

    Út19:00

    Abonentní skupina E2klasický titulvhodné k maturitě
  • 28Červen

    20:30

    Nikolaj Vasiljevič Gogol

    klasický titulKomedieNádvoří státního zámku SychrovNečíslované sezenívhodné k maturitěVSTUPENKY JIŽ V PRODEJI

    Představení uvádíme na nádvoří státního zámku Sychrov.

  • 29Červen

    So20:30

    Nikolaj Vasiljevič Gogol

    klasický titulKomedieNádvoří státního zámku SychrovNečíslované sezenívhodné k maturitěVSTUPENKY JIŽ V PRODEJI

    Představení uvádíme na nádvoří státního zámku Sychrov.

Srpen 2024

  • 29Srpen

    Čt20:00

    Bram Stoker - Petra Halbichová

    klasický titulNádvoří hradu KostNečíslované sezeníVSTUPENKY JIŽ V PRODEJI

    Představení uvádíme na nádvoří hradu KOST.

  • 30Srpen

    20:00

    Bram Stoker - Petra Halbichová

    klasický titulNádvoří hradu KostNečíslované sezeníVSTUPENKY JIŽ V PRODEJI

    Představení uvádíme na nádvoří hradu KOST.

  • 31Srpen

    So20:00

    Bram Stoker - Petra Halbichová

    klasický titulNádvoří hradu KostNečíslované sezeníVSTUPENKY JIŽ V PRODEJI

    Představení uvádíme na nádvoří hradu KOST.

Září 2024

  • 05Září

    Čt18:00

    Lisa Genova - Christine Mary Dunford

    Abonentní skupina Dklasický titulv prodeji od 1. června

    Uvádí Východočeské divadlo Pardubice.

  • 07Září

    So19:00

    Terrence McNally - David Yazbek

    klasický titulMuzikálVSTUPENKY JIŽ V PRODEJI
  • 10Září

    Út10:00

    David Seidler

    klasický titulvhodné k maturitě

    Pro školy

  • 10Září

    Út19:00

    Paul Pörtner

    Abonentní skupina E2detektivní komediev prodeji od 1. června
  • 11Září

    St20:00

    Jakub Čermák

    Festival NADOSAH 2024groteska ze současnostiv prodeji od 1. června

    Uvádí Depresivní děti touží po penězích Praha v rámci Festivalu NADOSAH 2024.

  • 12Září

    Čt20:00

    Andrea Vykysalá - Karolína Křížková

    Festival NADOSAH 2024tanečně novocirkusová inscenacev prodeji od 1. června

    Uvádí Holektiv Praha v rámci Festivalu NADOSAH 2024.

  • 13Září

    10:00

    Andrea Vykysalá - Karolína Křížková

    Festival NADOSAH 2024představení pro mládežtanečně novocirkusová inscenace

    Uvádí Holektiv Praha v rámci Festivalu NADOSAH 2024.

    Pro školy

  • 14Září

    So20:00

    Karel Čapek

    Festival NADOSAH 2024v prodeji od 1. června

    Uvádíme v rámci Festivalu NADOSAH 2024.

  • 16Září

    Po19:00

    Lisa Genova - Christine Mary Dunford

    Abonentní skupina DOklasický titulv prodeji od 1. června

    Uvádí Východočeské divadlo Pardubice.

  • 17Září

    Út18:00

    Miloš Macourek

    Abonentní skupina RD4pohádka pro dětiv prodeji od 19. srpna

    Uvádí divadlo Rozmanitostí Most.

  • 19Září

    Čt19:00

    Karel Jaromír Erben

    Abonentní skupina C/IIklasický titulMalá scénaNečíslované sezenív prodeji od 1. červnavhodné k maturitě

    Představení uvádíme na malé scéně pro abonentní skupinu C/II

  • 19Září

    Čt19:00

    Paul Pörtner

    detektivní komedieZadané představení

    Zadáno pro Škoda Auto a. s.

  • 20Září

    19:00

    Karel Jaromír Erben

    Abonentní skupina J/Iklasický titulMalá scénaNečíslované sezenív prodeji od 1. červnavhodné k maturitě

    Představení uvádíme na malé scéně pro abonentní skupinu J/I

  • 20Září

    19:00

    Nikolaj Vasiljevič Gogol

    Abonentní skupina Aklasický titulKomediev prodeji od 1. červnavhodné k maturitě
  • 21Září

    So17:00

    Jana Galinová

    Abonentní skupina RD5pohádka pro dětiv prodeji od 19. srpna

    Uvádí Docela velké divadlo Litvínov.

  • 21Září

    So19:00

    Karel Jaromír Erben

    Abonentní skupina G/Iklasický titulMalá scénaNečíslované sezenív prodeji od 1. červnavhodné k maturitě

    Představení uvádíme na malé scéně pro abonentní skupinu G/I

  • 23Září

    Po10:00

    Nikolaj Vasiljevič Gogol

    klasický titulKomedievhodné k maturitě

    Pro školy

  • 23Září

    Po19:00

    18. swingový večer s Jakubem Šafrem a Swing Session Quartetem

    KONCERTMalá scénaNečíslované sezenív prodeji od 1. června

    Další z neopakovatelných swingových večerů. Sedadla na malé scéně nejsou číslována, diváci si sedají libovolně dle vstupu do hlediště.

  • 24Září

    Út10:00

    Nikolaj Vasiljevič Gogol

    klasický titulKomedievhodné k maturitě

    Pro školy

  • 24Září

    Út19:00

    Robin Hawdon

    Abonentní skupina HKomediev prodeji od 1. června
  • 25Září

    St19:00

    Zuza Ferenczová

    Abonentní skupina SKomediev prodeji od 1. června

    Uvádí Činoherní klub Praha.

  • 26Září

    Čt19:00

    Éric-Emmanuel Schmitt

    Abonentní skupina Fklasický titulmysteriózní komediev prodeji od 1. června
  • 27Září

    19:00

    Hana

    Host

    Alena Mornštajnová

    Abonentní skupina Pdramatizace knižního bestselleruv prodeji od 1. června

    Uvádí Klicperovo divadlo Hradec Králové.

  • 30Září

    Po19:00

    Alessandro Baricco

    klasický titulMalá scénaNečíslované sezenív prodeji od 1. června

    Představení oceněné cenou Thálie 2015 - Radim Madeja za roli Tima Tooneyho. Sedadla na malé scéně nejsou číslována, diváci si sedají libovolně dle vstupu do hlediště.

Říjen 2024

  • 04Říjen

    19:00

    Miro Gavran

    Komediev prodeji od 1. června

    Uvádí Divadlo Na Fidlovačce Praha.

Listopad 2024

  • 11Listopad

    Po19:00

    Daniela Sodomová

    klasický titulVSTUPENKY JIŽ V PRODEJI
  • 22Listopad

    19:00

    Terrence McNally

    klasický titulVSTUPENKY JIŽ V PRODEJI

    DAGMAR PECKOVÁ v roli Márii Callas.

    Newsletter

    Přihlašte se k odběru novinek