Program

Srpen 2022

  • 24Srpen

    St20:00

    Arthur Conan Doyle - Petra Halbichová

    klasický titulNádvoří hradu KostNečíslované sezení

    Představení uvádíme na nádvoří hradu KOST.

  • 25Srpen

    Čt20:00

    Arthur Conan Doyle - Petra Halbichová

    klasický titulNádvoří hradu KostNečíslované sezení

    Představení uvádíme na nádvoří hradu KOST.

Září 2022

  • 05Září

    Po19:00

    Anton Pavlovič Čechov

    Abonentní skupina E1/Iklasický titulvhodné k maturitěvolné sezení na jevišti

    Představení uvádíme na velké scéně - sezení na jevišti pro abonentní skupinu E1/I.

  • 07Září

    St19:00

    Anton Pavlovič Čechov

    Abonentní skupina E1/IIklasický titulvhodné k maturitěvolné sezení na jevišti

    Představení uvádíme na velké scéně - sezení na jevišti pro abonentní skupinu E1/II.

  • 08Září

    Čt19:00

    Richard Alfieri

    Abonentní skupina C/Iklasický titulMalá scénaNečíslované sezení

    Představení uvádíme na malé scéně pro skupinu C/I.

  • 09Září

    19:00

    Lutz Hubner

    Abonentní skupina P

    Uvádí divadlo Verze Praha.

  • 10Září

    So19:00

    Jiří Havelka

    Abonentní skupina G
  • 13Září

    Út19:00

    Jean-Marie Chevret

    klasický titul

    Iva Janžurová a Sabina Remundová ve francouzské konverzační komedii. Uvádí Divadlo Kalich Praha.

  • 14Září

    St19:00

    Matthieu Delaporte - Alexandre de La Patelliere

    Abonentní skupina B
  • 14Září

    St19:00

    Richard Alfieri

    Abonentní skupina C/IIklasický titulMalá scénaNečíslované sezení

    Představení uvádíme na malé scéně pro skupinu C/II.

  • 15Září

    Čt18:00

    Pavel Šrut - Denisa Kábrtová

    Abonentní skupina RD1

    Uvádí divadlo Anfas Praha.

  • 15Září

    Čt18:00

    Richard Alfieri

    Abonentní skupina D/IIIklasický titulMalá scénaNečíslované sezení

    Představení uvádíme na malé scéně pro skupinu D/III.

  • 16Září

    19:00

    Eric Emanuel Schmitt

    Abonentní skupina A

    Josef Polášek a Pavla Tomicová v komorní komedii. Uvádí Komorní divadlo Kalich Praha.

  • 19Září

    Po19:00

    Matthieu Delaporte - Alexandre de La Patelliere

    Abonentní skupina K
  • 20Září

    Út19:00

    Alessandro Baricco

    klasický titulMalá scénaNečíslované sezení

    Představení oceněné Cenou Thálie 2015 - Radim Madeja za roli Tima Tooneyho.

  • 20Září

    Út19:00

    Jiří Havelka

    Abonentní skupina H
  • 21Září

    St18:00

    Ondřej Sekora - Jana Galinová

    Abonentní skupina RD4

    Uvádí Docela velké divadlo Litvínov.

  • 22Září

    Čt18:00

    Matthieu Delaporte - Alexandre de La Patelliere

    Abonentní skupina D
  • 23Září

    19:00

    Joe DiPietro

    Abonentní skupina Jklasický titul
  • 24Září

    So17:00

    Jarmila Vlčková - Pavlína Jurková

    Abonentní skupina RD5

    Uvádí divadlo LáryFáry Praha.

  • 27Září

    Út19:00

    Peter Quilter

    Abonentní skupina E2klasický titul
  • 30Září

    19:00

    Daniela Sodomová

    Abonentní skupina Pklasický titul

    Slavnostní premiéra

Říjen 2022

  • 07Říjen

    18:00

    Martin Klásek - Ondřej Lážnovský

    v prodeji od 15. června

    Uvádí divadlo Spejbla a Hurvínka Praha.

  • 08Říjen

    So19:00

    Zdeněk Jirotka

    klasický titulvhodné k maturitě
  • 22Říjen

    So19:00

    Terrence McNally - David Yazbek

    v prodeji od 15. června

    Newsletter

    Přihlašte se k odběru novinek